Diensten

  • LED-schermen en processing
  • Technische begeleiding

Meer weten?

Neem direct contact op met Thom

Kinderen voor Kinderen | AFAS Live

Voor Kinderen voor Kinderen in AFAS Live verzorgde MHB AV, in opdracht van BNNVARA, de complete LED-setup van het podium. De visuele invulling speelde een belangrijke rol in de energie, uitstraling en beleving van de show, zowel voor het publiek in de zaal als voor de camera.

Wat we hebben gedaan

De productie vroeg om een krachtige en betrouwbare LED-opstelling die aansloot bij de dynamiek van het programma. MHB AV was verantwoordelijk voor het ontwerp, de levering en de technische begeleiding van alle LED-schermen tijdens de shows.

LED-opstelling en beleving

Met INFiLED 3.9 mm bouwden we een hoofdscherm van 12 bij 6 meter, aangevuld met twee IMAG-schermen van 4 bij 3 meter en twee LED-stroken van 2 bij 8 meter. Deze combinatie zorgde voor optimale zichtlijnen en een visuele gelaagdheid die de performances versterkte.

De hoge resolutie van de LED-schermen en de betrouwbare processing zorgden ervoor dat iedere act haarscherp en kleurrijk werd weergegeven. Zowel in de zaal als op camera kwam elke performance optimaal tot zijn recht.

Ondersteuning en uitvoering

Van de opbouw tot en met het laatste showmoment was het team van MHB AV aanwezig om de techniek te bedienen en te monitoren. Door een stabiele en zorgvuldige uitvoering kon de volledige focus liggen op muziek, beleving en plezier.

Het resultaat

Het resultaat was een energieke en visueel sterke show waarin beeld en muziek perfect samenkwamen. De LED-opstelling droeg bij aan de herkenbare uitstraling van Kinderen voor Kinderen en ondersteunde de performances zonder de aandacht van het podium weg te nemen.

In opdracht van: BNNVARA